Які документи необхідно надати для реєстрації у центрі зайнятості випускнику ВНЗ, який навчався на контрактній основі, але втратив свій примірник договору про навчання?

Відповідно до пункту 3 Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 №198 (далі – Порядок) реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні (далі - реєстрація), проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.
Реєстрація проводиться за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.
Підпунктом 1 пункту 4 Порядку визначено, що крім вказаних документів, випускники вищих навчальних закладів, які навчалися на контрактній основі і звернулися протягом одного року з дня закінчення навчання подають довідку навчального закладу про підтвердження форми навчання.
Подання договору про навчання Порядком не передбачено. Додатково інформуємо Вас про те, що особи, які закінчили або припинили навчання у вищих навчальних закладах та вперше приймаються на роботу, з метою реалізації права на додаткові гарантії, повинні зареєструватися у центрі зайнятості протягом шести місяців з дня закінчення або припинення навчання.
Джерело: Донецький обласний центр зайнятості.