Юридичні консультації

Prev Next
 

Людям з інвалідністю - особлива увага

Державна політика України спрямована на соціальний захист її громадян, в тому числі й у сфері зайнятості. Особлива увага при цьому приділяється громадянам з інвалідністю. Завдання служби зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненні їх до соціально-трудових відносин. Це передусім, забезпечується шляхом надання їм комплексу соціальних послуг, зокрема, щодо підбору підходящої роботи з урахуванням вимог індивідуальної програми реабілітації.
Одним із ефективних шляхів вирішення питання працевлаштування громадян та оперативного підбору кадрів для роботодавців є проведення ярмарків вакансій. Саме такий захід відбувся 12 червня в приміщенні Івано-Франківського міського центру зайнятості для людей з інвалідністю.
Організація та проведення ярмарку вакансій дає людям з інвалідністю шанс знайти для себе підходящу роботу, яка принесе матеріальне забезпечення і моральне задоволення, або обрати напрямок професійного навчання чи перенавчання для забезпечення подальшого свого працевлаштування.
В ярмарку вакансій взяли участь підприємства міста Івано-Франківська та Тисменицького району, які мають потребу у працівниках, серед них: ПП «Петтекс», ТОВ «Спецавтоматика – ІФ», ТОВ «Електролюкс Україна», ПП «Пріма Мед», ПАТ «Авангард», ТОВ «Софтекс – ІФ», Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство УТОГ та інші.
Ярмарок вакансій відвідали понад 60 осіб. Під час заходу усі бажаючі мали змогу  ознайомитись з інформацією про професії та спеціальності, актуальні на ринку праці, безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями.
Важливою частиною заходу була презентація роботодавцями своїх підприємств та вільних робочих місць. Вони детально розповіли про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу і відпочинку, умов та охорони праці.
В ході  ярмарку вакансій кожен із шукачів роботи мав змогу особисто поспілкуватися з керівниками та представниками підприємств, заповнити анкети. Для більш детального ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочому місці, роботодавці запросили людей, які мають інвалідність, відвідати підприємства.
Сподіваємось, що ті, хто завітав на міський ярмарок вакансій, отримали для себе багато корисної інформації, мали можливість поспілкувалися з роботодавцями, а дехто й знайшов роботу до душі.
Джерело: Івано-Франківський міський центр зайнятості.