Юридичні консультації

Prev Next
 

У Маріуполі інвалідам пропонують роботу на комунальних та промислових підприємствах міста

У міському центрі зайнятості розуміють, що інваліди - це люди, які потребують підтримки оточуючих, тому постійно проводять різні заходи, сприяючи у працевлаштуванні цій категорії громадян.
Тільки в цьому місяці для інвалідів було проведено дві міні-ярмарки вакансій та послуг, один з яких відбувся 12 червня.
«Свої вакансії запропонували ТОВ« ВКФ УТСМ », Судноремонтний завод, Маріупольтепломережа, Міськводоканал, ДК «Маркохім». Представники цих підприємств детально зупинилися на умовах праці та рівні заробітної плати, підкресливши, що вакансії розраховані на людей, що мають певні обмеження щодо працевлаштування» - повідомила «Маріупольським новинам» головний спеціаліст міського центру зайнятості Людмила Румянцева.
Як зазначили в центрі зайнятості, всі відвідувачі міні-ярмарків пройшли співбесіду з роботодавцями, консультувалися з фахівцями центру зайнятості.
В результаті шість інвалідів запрошені на підприємства для знайомства з робочим місцем і прийняття остаточного рішення щодо працевлаштування.
Заглом з початку року були працевлаштовані 14 інвалідів, в тому числі, двоє - шляхом видачі допомоги по безробіттю одноразово для відкриття підприємницької діяльності.
Троє інвалідів проходили профнавчання, що розширює їхні можливості в пошуку роботи.
Фахівці центру зайнятості сподіваються, що спільно з роботодавцями вдасться вирішувати непрості питання працевлаштування інвалідів.
Джерело: http://www.mariupolnews.com.ua/