Юридичні консультації

Prev Next
 

Обмежений фізично - не означає обмежений у своїх правах

Політика у сфері зайнятості населення забезпечує права інвалідів на працю через надання рівних можливостей на ринку праці, можливість оволодіння новими професіями, створення сприятливих умов для професійної самореалізації.

Детальніше...

Зазирніть їм в очі

Людина з інвалідністю потрапляє в залежність від дрібниць, які здорові люди навіть не помічають, наприклад, як перейти вулицю з високим бордюром, як заїхати в приміщення, як працевлаштуватись, бо тебе вважають кімнатним спеціалістом. Неохоче беруть на роботу роботодавці району наших безробітних, хоча робота у відділі по роботі з роботодавцями постійно проводиться.

Детальніше...

Людям з інвалідністю - особлива увага

Державна політика України спрямована на соціальний захист її громадян, в тому числі й у сфері зайнятості. Особлива увага при цьому приділяється громадянам з інвалідністю. Завдання служби зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненні їх до соціально-трудових відносин. Це передусім, забезпечується шляхом надання їм комплексу соціальних послуг, зокрема, щодо підбору підходящої роботи з урахуванням вимог індивідуальної програми реабілітації.

Детальніше...

У Маріуполі інвалідам пропонують роботу на комунальних та промислових підприємствах міста

У міському центрі зайнятості розуміють, що інваліди - це люди, які потребують підтримки оточуючих, тому постійно проводять різні заходи, сприяючи у працевлаштуванні цій категорії громадян.

Детальніше...

Працевлаштування людей з інвалідністю

В Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Працевлаштування людей з інвалідністю» для керівників та представників кадрових служб ПОУ, в якому взяли участь 11 роботодавців.

Детальніше...

Право на працю молоді з інвалідністю

24 червня 2014 року відбулася робоча зустріч першого заступника директора Закарпатського обласного центру зайнятості Лесі Чиняк з директором Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василиною Марко, студентами та випускниками Ужгородського національного університету.

Детальніше...

Допомога до активного трудового життя

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації своїх професійних здібностей. Тільки робота дозволяє таким людям поважати себе, подолати розчарування і самотність.

Детальніше...

Правове регулювання працевлаштування інвалідів

Правові принципи працевлаштування інвалідів закріплені у низці законодавчих актів, які зобов'язують роботодавця створити спеціальні робочі місця для інвалідів і сприяти їх працевлаштуванню з урахуванням обмежених фізичних можливостей.

Детальніше...

На нараді РДА - про працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями

Під керівництвом голови Чортківської райдержадміністрації Віктора Шепети відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів, відділів та управлінь. Під час наради розглядалося питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також щодо вакансій, які тривалий час залишаються відкритими.

Детальніше...

В Запоріжжі за невиплату зарплати інваліду директор підприємства опинився на лаві підсудних

Прокуратура Ленінського району м. Запоріжжя затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника місцевого підприємства, який безпідставно не виплатив п'ять тисяч гривень слюсару, інваліду ІІІ групи. Більше року директор зволікав із виплатою зароблених чоловіком грошей.

Детальніше...