Юридичні консультації

Prev Next
 

Робота для студентів в Інтернеті: чи варта гра свічок

Сьогодні Мережа рясніє різними провокаційними банерами та оголошеннями, що пропонують заробити нечувану суму за один тиждень. За цими закликами стоїть звичайна вірусна реклама, що наповнює кишені власників сайтів, на які робиться перехід після кліку мишкою. Проте серйозні молоді люди, які розпочинають свій життєвий шлях у якості студента одного з вишів, обізнані, що дистанційна робота дійсно може стати непоганою фінансовою домогою. Тому перед такою аудиторією правомірно постає питання: А чи є в Інтернеті робота для студентів, або це черговий міф, вигаданий творцями масової реклами?
Щоб відповісти на це запитання слід максимально об'єктивно оцінити свої здібності та можливості. Без кваліфікації, навичок і умінь заробіток в Мережі може зажадати значного часу з мінімальною фінансовою віддачею. Основна область, на яку студентам усіх спеціальностей варто звернути увагу, - це написання рефератів і розв’язання контрольних для учнів середніх шкіл. Студенти-філологи можуть спробувати себе у сфері віддалених переказів і копірайтингу. Учням факультетів точних наук можна зайнятися вивченням азів програмування і механізмів пошукового просування. Творчі особистості можуть спробувати себе в web-дизайні, розробці рекламних слоганів, банерів та інших елементів онлайн-реклами.
При цьому слід точно визначити власну планку запитів. Якщо вас влаштовує невеликий підробіток вдома, що дозволяє без особливої напруги заробити невеликі гроші, то запропонуйте себе в якості переписувача текстів чи розповсюджувача новин, перероблених з вихідного матеріалу. Але якщо вам потрібен стабільний заробіток з перспективою росту - вивчайте мови програмування, вчіться працювати з шаблонами сайтів, практикуйтеся в написанні рекламних текстів, пробуйте свої сили в продажу реклами та інформації. Зрозуміло, що на такі заняття необхідна велика кількість часу і терпіння, а матеріальна віддача може виявитися тільки в осяжному майбутньому.
Однак перш ніж пускатися у всі тяжкі і шукати роботу в Інтернеті, спробуйте оцінити вакансії, запропоновані на сайтах з працевлаштування. На високо відвідуваних ресурсах вас чекає гідний вибір заявок від роботодавців, в тому числі і робота на віддаленій основі. Набагато простіше вибирати з підібраних пропозицій, ніж шукати роботу самостійно. Саме тому сьогодні саме такі майданчики користуються високою популярністю у студентській аудиторії.
Джерело: http://www.aif.by/