Юридичні консультації

Prev Next
 

Літній підробіток для студентів

Навчальний рік закінчився, сесія здана, і все студентське співтовариство активно зайнялося пошуками підробітку. "Комсомолка" з'ясувала, на що варто звернути увагу і куди можна влаштуватися без досвіду роботи.

Шукаємо "профільне" місце

Влітку багато студентів намагаються знайти роботу за своєю спеціальністю, і нерідко це у них виходить. За даними вакансій, що публікуються на спеціалізованих сайтах, хороші шанси підробити мають айтішники - програмісти, web-дизайнери, системні адміністратори. Правда, роботодавцям потрібні студенти зі "стажем" - як мінімум, після 3-го курсу.
Учні факультетів журналістики можуть влаштуватися позаштатними кореспондентами, майбутні філологи - коректорами і літредакторами, педагоги - вожатими у таборі, соціологи - попрацювати в дослідницьких центрах, компаніях, що займаються маркетинговими дослідженнями, або операторами call-центру.
Студентам-відмінникам ніщо не заважає підробити влітку репетиторством. І, зрозуміло, завжди знайдеться справа для молодих людей, які володіють іноземними мовами: крім репетиторства, вони можуть зайнятися перекладами.

Без підготовки

З майбутньою професією збігається далеко не кожна тимчасова робота, але це не біда. Адже існує маса вакансій, які не потребують ніякої спеціальної підготовки.
Одним з найпоширеніших видів зайнятості для студентів є кур'єрська робота. В якості тимчасової грошової підмоги багатьом підійде і робота промоутером.
Для розповсюдження рекламної продукції та розклейки оголошень беруть усіх охочих, хоча справедливості заради треба сказати, що цих самих охочих не так вже багато. І студентів можна зрозуміти: ніякої корисної практики, платять мало, а робота не така й легка.
Ще один варіант літньої зайнятості для студентів - робота в сфері продажів. Причому не тільки торговим агентом,мерчендайзером або менеджером, а й скажімо продаж морозива або квасу.
Влітку чимало студентів також вибирають роботу оператора атракціонів.

А в ресторані...

Одне з тих місць, на які легко влаштуватися, але важко втриматися - це робота в ресторанах швидкого харчування. Через велике навантаження в цих закладах досить велика плинність кадрів, тому для того, щоб влаштуватися на роботу, достатньо просто зайти в будь-який ресторан і заповнити анкету. Від вас потрібна комунікабельність, приємна зовнішність, правильна мова і санітарна книжка.

Йдемо в масовку

Молоді люди можуть підробляти в масовці на ТБ. Щоправда, стосується це мешканців столиці, та й дадуться гроші нелегко: у студії доведеться сидіти годинами. Але багатьом подобається ...
Записатися в масовку досить просто - достатньо зловити оголошення в інтернеті про набір глядачів.
Джерело: http://kp.ua/