Юридичні консультації

Prev Next
 

Більше половини лікарів вибрали для себе професію ще в дитинстві

Дитячі мрії про професію збуваються у 9%, з'ясував Дослідницький центр порталу Superjob. А найбільш цілеспрямованими виявилися лікарі, вчителі та водії. Саме серед них виявилося найбільша кількість тих, хто працює саме за тією спеціальністю, про яку мріяв у дитинстві.
Виявилося, що більше половини лікарів (56%) з юних років хотіли присвятити себе саме медицині. 4% з них спочатку збиралися стати ветеринарами, але потім скорегували плани. Ще 4% лікарів мріяли стати льотчиками. Втім, підкорювати небеса в дитинстві хотілося багатьом - кожному десятому нинішньому інженеру, 9% програмістів або проектувальників, 8% водіїв. Ще 8% шоферів, 11% системних адміністраторів і 15% програмістів марили про польоти в космос.
Не надто віддавалися мріям про роботу на ресепшн сьогоднішні секретарі - тільки 1%. А 13% з них хотіли стати артистками. Нечасто збиралися присвятити своє життя бухгалтерії або економіці сьогоднішні бухгалтера (4%) - як правило, вони хотіли стати лікарями та вчителями.
Не планували зайняти начальницький пост більшість директорів, хоча зізнаються, що командувати їм подобалося з дитинства. Не даремно вважається, що здатність робити кар'єру, лідерські якості та твердість характеру проявляються ще в ранньому віці і обов'язково дають результати в майбутньому.
Джерело: http://kp.ua/