Юридичні консультації

Prev Next
 

Професії, які можуть стати популярними вже в 2030 році

Як виглядатиме ярмарок вакансій вже в 2030 році? Всі припущення дослідників були засновані на екологічних, соціальних і технологічних тенденціях, що відбуваються в суспільстві. Ось які професії можуть бути актуальні у вже найближчому майбутньому.

Детальніше...

Алгоритм вибору професії

Кожна людина хоча б раз у житті обирала собі професію. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів — власні побажання, психологічні особливості та можливості, не слід забувати й про потреби ринку праці.

Детальніше...

ТОП-12 українських IT-вишів

Наближається чергова вступна кампанія. В Україні професія IT-спеціаліста зараз престижна і добре оплачується, тому багато абітурієнтів цікавляться можливістю вступити до профільного вишу. Чималу допомогу в цьому може надати свіже дослідження порталу DOU.ua про найкращі українські виші, що готують IT-фахівців.

Детальніше...

Більше половини лікарів вибрали для себе професію ще в дитинстві

Дитячі мрії про професію збуваються у 9%, з'ясував Дослідницький центр порталу Superjob. А найбільш цілеспрямованими виявилися лікарі, вчителі та водії. Саме серед них виявилося найбільша кількість тих, хто працює саме за тією спеціальністю, про яку мріяв у дитинстві.

Детальніше...

Вибираємо професію після школи

Головна помилка, яку можна зробити при виборі професії – ставити питання таким чином: «Куди вступати?» При такому підході робота як така відразу відходить на другий план, а навчальний заклад сприймається як якесь продовження школи: навчання без певної цілі.

Детальніше...

Як вибрати ВНЗ для вступу

Шкільним днях приходить кінець і кожен школяр ступає на шлях самостійності. Можна сказати, що студентські роки це перехідна ступінь з безтурботного дитинства у доросле життя.

Вибираємо ВНЗ

Сьогодні в Україні велика кількість освітніх установ різноманітної спрямованості і рівня. Для того, щоб дати відповідь на питання: «який вибрати ВНЗ для вступу?» необхідно добре подумати, озброївшись корисними порадами самих викладачів вищих навчальних закладів.

Детальніше...

Як вибрати професію

Одне з найпоширеніших питань, які батьки люблять задавати своїм дітям: «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?». Однак це питання хвилює не тільки батьків, але і, як правило, кожного підлітка. Дитина починає розмірковувати, куди піти вчитися, як вибрати професію до душі, і як не допустити помилок з вибором.

Детальніше...

Строки вступної кампанії 2014 року перенесено

З метою забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання ЗНО, Міністерством освіти і науки прийнято рішення про перенесення термінів вступної кампанії 2014 року.

Детальніше...

Вибір професії: спеціальності, пов'язані з вивченням математики

Існує поширена помилка, згідно з якою людині, яка вивчала у виші математику, судилося працювати хіба що вчителем у школі. Насправді математику не даремно називають царицею наук. Існують численні професії, пов'язані з математикою. Так що любителям чисел і формул є з чого вибрати.

Детальніше...

Професії майбутнього: нові фахівці на ринку праці

Ринок праці стрімко змінюється, з розвитком глобальних технологій і постійним прогресом потреба в нових і перспективних професіях усе більше росте. На зміну старим приходять нові, більш затребувані й цікаві. Дослідження кадрового порталу HeadHunter показало перелік нових і перспективних професій на ринку праці за останні 10 років.

Детальніше...