Абітурієнтам, студентам

Prev Next
 

Speak&Go Club, образовательное агентство

Освітня агенція школи іноземних мов Speak&Go Club вже понад чотирьох років пропонує освітні програми для дітей, молоді та дорослих. Ми бачимо Україну європейською країною, що розвивається, а саме тому ми віримо, що наша спільна мета є допомагати молодому поколінню вже з юних літ засвоювати та практикувати іноземні мови, а старшому – набувати нового досвіду у вивченні іноземних мов, щоб відчувати себе вільно у міжнародному мовному середовищі.
 
 У 2012 році наша школа стала партнером міжнародної мовної школи International House London, яка є визнаною і всесвітньо відомою мовною школою, яка пропонує дорослим широкий вибір програм вивчення англійської мови в школі в центрі Лондона, а також студентам 8 – 17 років активні канікулярні програми у найпрестижніших школах-пансіонатах Англії (IH Oxford, St. Edward’s School та IH Ellesmere, Ellesmere Сollege).
 
З 2012 року наші студенти та друзі школи вивчають та підвищують рівень володіння італійської мови у школі Sorrento Lingue SantAnna Institute в Сорренто – місті з унікальними автентичними традиціями, культурою та кліматом, що спонукає людей до ще кращого вивчення мови.
 
Також ми пропонуємо поєднати вивчення іспанської мови та літні канікули  для дітей 13–17 років в Іспанії в школі International House Barcelona. Ця школа також пропонує дорослим поєднати вивчення іспанської мови та випробувати, наприклад, творчі здібності у гончарній майстерні в одному з найдивовижніших міст світу Барселоні, або ходити під вітрилом у Пальма де Майорка, чи відкрити для себе Амазону у Колумбії. І все це зі школою  International House Barcelona.
 
Ми також маємо домовленості з школою France Langue, Франція, яка пропонує широкий вибір програм для тинейджерів 14–17 років та дорослих у різних куточках Франції (Париж, Бордо, Ніцца, Біаритц, острів Мартініка), де вони зможуть вивчати французьку мову і займатись улюбленими справами, такими як серфінг, гольф, рафтінг, кулінарія, виноробство чи навіть парфумерія.
827.jpg

Деталі матеріалу

Адреса:
Киев, ул. Васильковская, 1
Тел.:
(044) 223 20 74, (050) 855 34 14