Західна консалтингова група

609.gif

Професійні послуги Західної Консалтингової Групи - надаються у таких галузях:

Консалтинг щодо придбання та заснування інвестиційно привабливих бізнесів. Превентивна фінансова перевірка та правовий аудит (due diligence) ризиків, з оформленням висновку для безпечного придбання активів, розміщення інвестицій в корпоративні права підприємств, нерухомість, інші привабливі об'єкти. Консультації з організації та підготовки, запуску та супроводу, захисту та реорганізації бізнесу, ліквідаційний консалтинг. Уникнення подвійного оподаткування доходів, низькоподаткові та неоподатковувані, легальні схеми грошових потоків.

Юридичні послуги - правові поради, юридичне консультування, право корпорацій та підприємств, заснування бізнесу, готові підприємства "під ключ", злиття та поглинання компаній, податкове право, послуги адвоката, представництво в судах, боргові спори, абонентське юридичне обслуговування, реорганізація, ліквідація та банкрутство компаній, юридичні консультації для приватних осіб. Впевнені в собі, досвідчені, вишколені щоденним багаторічним досвідом - бізнес-юристи і адвокати. Багаті професійним світоглядом та досвідом - арбітражні керуючі.

Бухгалтерські послуги – фінансовий облік та звітність підприємств, компаній. Послуги бухгалтерії, податковий облік та звітність для підприємців і некомерційних організацій. Облік у фінансовій, податковій та управлінській сферах. Фінансовий аналіз бізнесу, податкове планування, фіскальна оптимізація, звіти за міжнародними стандартами. Консолідований податковий облік та звітність. Міжнародні сертифіковані бухгалтери (сертифікати CAP, CIPA, IFA), які також виступають як незалежні фінансові експерти-фахівці.
Західна консалтингова група проводить майстер-класи, семінари, тренінги, навчальні курси, групові та корпоративні заняття, присвячені актуальним питанням ведення бізнесу:

  • Оподаткування;
  • Фінансової та податкової звітності;
  • Бухгалтерського обліку;
  • Методології обліку;
  • Адміністрування податків;
  • Кадрових питань;
  • Договірної роботи;
  • Претензійно-позовної роботи;
  • Актуальних змін в законодавстві та застосування окремих норм законодавства;
  • Застосування норм Податкового кодексу у перехідний період.


Найбільш корисними заняття є для таких спеціалістів, як бухгалтери-практики, юристи, фінансові менеджери, фінансові директори, керівники підприємств, викладачі дисциплін ВУЗів та фахівців інших напрямків, котрі бажають доповнити теоретичні знання практичними порадами, навичками та вміннями.

Семінари проводять досвідчені бухгалтери-практики сертифіковані СІРА, IFA, САР, юристи, бізнес-адвокати з багаторічним досвідом роботи за фахом у різних бізнес напрямках.

Адреса:
Львів, вул. Дудаєва, 19, оф. 1
Тел.:
(032) 244-40-04, (032) 297-53-22
E-mail:
Website: