Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту

603.gif
Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту (ЛІМ) одна з перших шкіл в Україні, де розпочато навчання перших слухачів програми MBA спільно з Wayne State University (Детройт). В даний час кількість випускників нараховує 375 чоловік і завжди входить в п'ятірку кращих Бізнес-шкіл України.

Бізнес-школа ЛІМ отримала статус окремого структурного підрозділу інституту в 2003 році. Діяльність БШ Ліму зорієнтована на розробку та впровадження інтелектуальних бізнес-продуктів, інтегруючих в собі сучасні інформаційно-орінтовані бізнес-моделі, на навчання слухачів на класичній та спеціалізованих програмах МВА у співпраці з передовими європейськими бізнес-школами і міжнародними бізнес-центрами в Україні.

Метою діяльності Бізнес-школи Ліму є розвиток майстерності та творчості управлінців та власників українських динамічних компаній через проведення МВА програм, тренінгів та надання консалтингових послуг.

Запропоновані для Вас програми MBA на наступні роки складені з оглядкою на останні тенденції у світовій та українській бізнес-освіті. Філософія програми базується на трьох принципових положеннях:

     Системність! - Складові програми MBA у вигляді курсів та семінарів з сучасних проблем менеджменту приблизно рівні за тривалістю і проводяться в певній логічній послідовності. Предмети програми MBA охоплюють спектр актуальних управлінських проблем для того, що Ви відчули себе сильніше і вправнішим, здатними отримувати бажаний результат навіть у невизначеному середовищі Нової економіки, іншими словами - ставити перед собою амбітні цілі і досягати запланованого!
     Практичність! - Більшість предметів викладають досвідчені аналітики, практики, експерти бізнесу, які широко застосовують результати найновіших досліджень, проводять аналіз та обговорення реальних ситуацій. Такий підхід створює можливість відразу використовувати отримані знання слухачами в своїх компаніях.
     Робота в команді, особисте лідерство, творчий підхід до навчання! - Інтерактивна методика викладання, освітлення практичних ситуацій, дискусії та зустрічі з цікавими людьми дозволяють учасникам отримати корисну інформацію і роблять можливим цікаве спілкування. Багато випускників МВА, які вперше зустрілися в Лімі сьогодні є партнерами в бізнесі.

Від програм МВА у Бізнес-школі Ліму ви отримаєте нові знання, які дозволять вам стати провідними топ-менеджерами та власниками бізнесу, тому що Ви:
Опановуєте найсучасніші методики і концепції менеджменту *, ознайомитеся з новітніми тенденціями розвитку бізнесу в Україні та світі;
Отримуєте знання та навички, які необхідні для керівників і менеджерів компаній, що діють в Україні;
Налагоджуєте комунікацію та партнерство зі студентами та випускниками програми *, який стане цінним ресурсом для розвитку Вашого бізнесу;
Налагоджувати співпрацю з викладачами-професіоналами, якість викладання яких є конкурентоздатною як в Україні, так і за кордоном.
Адреса:
Львів, вул. Лiська, 16
Тел.:
(032) 241-90-48, (050) 430-67-84
E-mail:
Website: