Друк |  Закрити вікно

Жонглер

Жонглер
(артист цирку жанру жонглювання)
Завдання та обов’язки
Створює художній образ у своєму жанрі, проводить репетиції своїх номерів та виступає з ними на манежі. Бере участь в парадах-прологах та епілогах, в масових сценах та інтермедіях під час постановки циркових пантомім та тематичних вистав, у масових клоунадах та антре, незалежно від того пов’язано це з гримуванням та переодяганням. Дотримує правил і норм охорони праці та взаємного страхування.
Повинен знати:
    - чинне законодавство в галузі культури і мистецтва;
    - положення про умови праці працівників цирку;
    - історію розвитку жанру;
    - основи акторської майстерності, сценічного руху;
    - методику професійної підготовки у своєму жанрі;
    - досягнення світового цирку в даному жанрі;
    - правила внутрішнього трудового розпорядку;
    - правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Кваліфікаційні вимоги
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) вищої категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією жонглера (артиста цирку жанру жонглювання) I категорії не менше 5 років.
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) I категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією жонглера (артиста цирку жанру жонглювання) II категорії не менше 3 років.
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) II категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) вищої категорії: автор оригінальних, новаторських, високохудожніх номерів, загальновизнаний у своїй професійній майстерності, з індивідуальним творчим почерком, який виконує унікальні, особливо складні трюкові комбінації.
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) I категорії: володіє високою професійною майстерністю та артистизмом, виконує оригінальні та високохудожні номери із складним трюковим репертуаром.
Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) II категорії: добре володіє професійною майстерністю, відповідною артистичною підготовкою, виконує трюки та трюкові комбінації середньої складності.
Друк |  Закрити вікно