Юридичні консультації

Prev Next
 

Нанотехнолог

332.jpg
Нанотехнології - це технології, засновані на роботі з молекулами і атомами, це технології, що використовують найбільш приховані та цінні властивості речовини. Нанотехнології - це величезна сфера, яку можна розділити на три частини: виробництво мікросхем, роботів у нанорозмірах, а також інженерія на атомному рівні.
За прогнозами, будуть затребувані всі спеціальності, пов'язані з нанотехнологіями. Вже ясно, що нанотехнології охоплять усі сфери: машинобудування, космічні технології, харчову промисловість, медицину тощо.
Нанотехнолог займається науковими дослідженнями на атомному і молекулярному рівні, створює новий вигляд матеріалів, бере участь у створенні устаткування для досліджень і виробів з наноматеріалів. Об'єкти, з якими працюють учені-нанотехнологи, величиною з одну мільярдну частину метра (нанометр), тому спостерігати і досліджувати їх можна лише за допомогою найпотужніших мікроскопів.
Cпецифіка роботи нанотехнологом:
Сьогодні нанотехнологія є пріоритетною, стратегічно важливою сферою для більшості розвинених країн. Наука у цій сфері стрімко розвивається. І молодим фахівцям відкрито зелене світло для всебічного розвитку і реалізації своїх амбіцій. Для того, щоб досягти успіху, доводиться працювати одразу в декількох напрямах, звикнути до ненормованого робочого дня і вірити у перемогу. Потрібно бути готовим до довгого очікування результату, до того, що іноді все треба починати спочатку.
Робота для нанотехнолога:
Науково-дослідні інститути, вузи, виробничі компанії, що спеціалізуються на виготовленні устаткування для нанодосліджень, проводять наноматеріали і вироби з них.
Особисті риси:
    - любов до науки,
    - терплячість,
    - завзятість,
    - внутрішня сила,
    - переконаність,
    - уміння досягати результату,
    - нестандартне мислення,
    - вміння будувати гіпотези,
    - висувати несподівані припущення.
Зарплата і перспективи професії нанотехнолога:
Середня зарплата співробітника науково-дослідного інституту складає $500 на місяць. Є також різні надбавки за вчені ступені, гранти і премії. У комерційних структурах кваліфікований фахівець може розраховувати на $1200-1600 на місяць.
Профільна освіта:
Вища профільна.
Повернутися назад