Юридичні консультації

Prev Next
 

Інженер з випробування свердловин

123.jpg
Завдання та обов’язки
Розробляє технологію випробування свердловин. Організовує підготовку технічних засобів з випробування свердловин. Складає річні завдання щодо проведення робіт на випробування свердловин. Контролює їх виконання.
Безпосередньо керує роботами з випробування, перфорації свердловин і установлення цементних мостів.
Розробляє технічну документацію, веде необхідний облік і звітність. У разі потреби розробляє додаткові заходи щодо випробування свердловин.
Робить розрахунки колон насосно-компресорних труб, контролює схему обв’язки свердловин під час випробування, перфорації свердловин та встановлення цементних мостів.
Проводить узагальнення і обмін досвідом роботи між буровими бригадами з процесу випробування свердловин.
Проводить роботу з удосконалення організації праці, технології випробування свердловин. Контролює безпечне ведення робіт під час випробування свердловин.
Повинен знати:
- постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються робіт з випробування свердловин;
- технологію робіт;
- геолого-технічний наряд;
- фактори, які ускладнюють проведення робіт;
- конструкцію кріплення свердловин;
- технічну характеристику устаткування, інструменту і пристроїв, правила їх експлуатації та прогресивний вітчизняний і світовий досвід організації робіт з випробування свердловин;
- основи економіки, організації виробництва, праці та управління;
- основи трудового законодавства і законодавства з охорони навколишнього середовища;
- правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Кваліфікаційні вимоги
Провідний інженер з випробування свердловин:
повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин I категорії не менше 2-х років.

Інженер з випробування свердловин I категорії:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин II категорії не менше 2-х років; для бакалавра не менше 3-х років.

Інженер з випробування свердловин II категорії:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин не менше 2-х років.

Інженер з випробування свердловин:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.
Повернутися назад