Юридичні консультації

Prev Next
 

ДИСПЕТЧЕР ТАКСІ

227.jpg
Диспетчер таксі – це людина, яка приймає замовлення від пасажирів, акумулює інформацію про бажаючих їхати і перевозити, підбирає найближчий автомобіль до місця замовлення, направляє до пасажирів таксі і попереджує про те, що та або інша машина чекає за вказаною адресою. Говорять, їх робота не вимагає особливих знань. На перший погляд можна подумати, що нічого складного в цій роботі немає. Але насправді диспетчер виконує функцію координатора дій пасажира і таксиста, від нього залежить доля та престиж фірми, база постійних клієнтів, рентабельність фірми та багато іншого.
Диспетчерові необхідні такі якості: хороша пам'ять, кмітливість, уміння спілкуватися з людьми і привітний голос. Ідеальний диспетчер таксі повинен володіти терпінням і стійкістю до стресових ситуацій. Адже його робота полягає в основному в спілкуванні з людьми. Диспетчерові доводиться спілкуватися з клієнтами в неординарних ситуаціях, наприклад, коли із-за поганих погодних умов вчасно не подали таксі за вказаною адресою, він повинен згладити незадоволеність клієнта і не допустити конфліктної ситуації.
Клієнти бувають різні. У всіх свої проблеми, які частенько зганяються на абсолютно незнайомих людях, наприклад на диспетчерові таксі. Потрібно зуміти зберегти ввічливий тон і гарний настрій замовникові за будь-яких обставин. Окрім клієнтів диспетчерові ще доводиться постійно спілкуватися з водіями. Таксистові необхідно чітко назвати час і адресу, куди подавати автомобіль. При необхідності допомогти водієві зорієнтуватися як добратися на вказану адресу. Ця професія не вимагає якоїсь спеціальної освіти. Всьому можна навчитися в процесі роботи. Дуже вітається знання міста і прилеглих районів, різновиди марок і моделей автомобілів, уміння користуватися електронною технікою. Мова має бути чіткою і зрозумілою.
Повернутися назад