Чи є законним звільнення працівника у зв'язку із закінченням терміну дії строкового трудового договору, якщо він перебуває на лікарняному?
 

Чи є законним звільнення працівника у зв'язку із закінченням терміну дії строкового трудового договору, якщо він перебуває на лікарняному?

ВСУ в постанові від 02.04.2014 р. №6-19цс14 роз'яснив, що заборона звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності не допускається лише з ініціативи власника або уповноваженого ним органу (ч. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю України). При цьому звільнення особи у разі закінчення терміну дії строкового трудового договору не вважається звільненням з ініціативи власника. Тому дія норми, яка забороняє звільняти особу в період тимчасової непрацездатності, не поширюється на таку підставу припинення трудових відносин, як закінчення терміну дії строкового договору.
Джерело: http://www.interbuh.com.ua/