Друк |  Закрити вікно

1С-ПРОГРАМІСТ

1С-ПРОГРАМІСТ
Робота сучасного підприємства багато в чому залежить від безпомилкової роботи бухгалтерії. За останні 10 років для зручності ведення бухгалтерії почали застосовувати спеціалізовані комп'ютерні системи. На підприємствах малого і середнього бізнесу найбільшого поширення набули системи компанії 1С. Підтримувати їх можуть лише фахівці з відповідною кваліфікацією.
У обов'язки програміста 1С входить налаштування і підтримка програмного продукту: написання або доопрацювання нових конфігурацій баз 1С, створення і доопрацювання нових форм, звітів, обробок. Часто програмістам доводиться консультувати користувачів. У маленьких компаніях програміст 1С поєднує ще й обов'язки адміністратора 1С.
Види діяльності: 1С-програміст створює та оптимізує систему 1С під певні вимоги замовника. Конкретні завдання залежать від специфіки компанії, під яку роблять програмний продукт. Важливо правильно адаптувати програму до комп'ютера, тому що на бухгалтерських комп'ютерах найчастіше стоїть не тільки одна ця система, є ще інші системи бухгалтерського обліку. Подальша робота з цим продуктом буде здійснюватися на рівні доробок, відновлення версій і технічного обслуговування.
Місця роботи:
Професійні навички:
Особисті риси
Програміст 1С повинен володіти усіма рисами, притаманними класичному програмісту:
Специфіка професії програміста 1С
Плюси професії: Мінуси професії:
Освіта:
Обов'язково вища технічна освіта (комп'ютери, програмування), знання принципів ведення бухгалтерії. Навчитися 1С-програмуванню можна також на спеціальних курсах за наявності базової технічної освіти.
Друк |  Закрити вікно